На головну сторінку
На головну сторінку
Про БестЗвіт Програми Оновлення Реєстраційний ключ Як придбати Консультації Дилери СОІД Бухгалтерський клуб


  28-07-2011р.

Численні звернення користувачів програмних комплексів серії «Бест» щодо внесення змін в поля "Вид цивільно-правового договору" та «Порядковий номер» на бланку  податкової накладної стали підставою для звернення розробника «Бест Звіт» з офіційним запитом до представників інформаційно-довідкового департаменту  ДПС України з проханням  надати роз’яснення щодо особливостей формування вказаних вище  полів.

  

В листі  ДПС України розробнику «Бест Звіт» (лист №13389/6/28-0516 від 22.07.2011 року) повідомляється:

·         Щодо поля "Вид цивільно-правового договору":

 «Відповідно до наданих заявок (пропозицій) щодо  доопрацювання програмного забезпечення Єдиного реєстру податкових накладних та зазначеної «Пам’ятки  про адміністративні процедури виписування, видачі і отримання податкових накладних»  (додаток  до листа ДПА України   від 06.04.2011 р. №9497/7/16-1517) рядок "Вид цивільно-правового договору" податкової накладної не містить обмежень щодо кількості знаків у полі «№» (номер договору), а тому до цього поля може бути внесено більше 6 цифр. Зазначене поле може бути оформлене як певна кількість клітинок або як одне загальне поле».

 

·         щодо заповнення поля «Порядковий номер»:

«Можливість внесення відповідних змін у програмне забезпечення розглядається та буде включено до плану робіт на серпень 2011. 

 

Виходячи з вищевикладеного, зміни до програмного забезпечення на численні прохання користувачів програмних комплексів серії «Бест»  будуть прийняті в роботу одразу після отримання від ДПС України плану технічних доопрацювань на серпень 2011.  

 Designed & Developed by
Alesya Pershina
lexika@intelserv.kiev.ua