На головну сторінку
На головну сторінку
Про БестЗвіт Програми Оновлення Реєстраційний ключ Як придбати Консультації Дилери СОІД Бухгалтерський клуб


  01-08-2011р.

Шановні клієнти!

  Нарешті сталося те, на що ми з вами так довго чекали і чого прагнули з моменту вступу до сили Наказів та Постанов органів Державної податкової служби України про подачу електронної звітності. Податкова служба пішла назустріч платникам податків і запровадила послугу, яка надає можливість заключати договори про подачу електронної звітності в електронному вигляді.

 Тепер вам не потрібно самостійно йти до податкової, щоб віднести паперові документи для отримання можливості відправляти звітність в електронному вигляді. І потім ще й чекати кілька днів, а то і тижнів, щоб ваші документи були перевірені, а договір підписаний.

 З цього моменту даний процес займає мінімум часу і максимально автоматизований. Ця функція вже реалізована в наших програмних комплексах. Вам достатньо відкрити на своєму комп’ютері ПЗ "БЕСТ ЗВІТ"  і відповідно до нашої інструкції заповнити Договір «Про визнання електронних документів» і Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису. Для полегшення вашої подальшої роботи з цього питання ознайомтесь з нашою Інструкцією.Designed & Developed by
Alesya Pershina
lexika@intelserv.kiev.ua