На головну сторінку
На головну сторінку
Про БестЗвіт Програми Оновлення Реєстраційний ключ Як придбати Консультації Дилери СОІД Бухгалтерський клуб

Як стати дилером БЕСТ ЗВІТ

За останні три роки створена широка дилерська мережа в Україні по розповсюдженню системи "БЕСТ ЗВІТ". Однак існує потреба у представленні наших інтересів в усіх районах України, оскільки Державна податкова адміністрація України остаточно визначилася щодо впровадження системи подання податкової звітності в електронному вигляді на базі нашої системи (див. нак.№60).
Щоб одержати статус дилера «БЕСТ-БЮДЖЕТ» необхідно:

  I етап
  Обов'язково:
 • мати статус юридичної особи (в окремих випадках допускаються ПП, що має рахунок в банку)
 • підписати посередницький договір ( термін дії посередницького договору 3 міс).
 • придбати 5 програм «БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС» або «БЕСТ ЗАРПЛАТА» із знижкою на реєстрацію - 20%
 • оплачувати щомісячний супровід із знижкою - 20%
 • пройти початкове навчання в офісі «БЕСТ-БЮДЖЕТ» (ознайомлення із програмами - установка, запуск, настроювання, підготовка звітності, відновлення й ін.)
 • придбання програми «БЕСТ ЗВІТ АУДИТ» при посередницькому договорі виключається
  II етап
 • продати 5 програм на протязі 3-х місяців від дня придбання їх у ТОВ «БЕСТ-БЮДЖЕТ» на умовах посередницького договору
 • одержати сертифікат керівника й сертифікати фахівця для кожного програмного забезпечення («БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС», «БЕСТ ЗАРПЛАТА», «БЕСТ-ЗВІТ КОРПОРАЦІЯ»)
 • наявність офісу
 • наявність телефону «гарячої лінії» для консультації клієнтів
 • наявність доступу до інтернет та електронна пошта
 • наявність штату співробітників: фахівця з роботи з клієнтами, фахівця на «гарячій лінії», фахівця з установки й настроювання ПЗ
 • підписати дилерський договір з Дистриб'ютором, а у разі його відсутності в даному регіоні, з компанією «БЕСТ-БЮДЖЕТ» (див. договір). Типовий договір обмежує територіально діяльність дилера.

Первісна знижка дилера - 30%. Перегляд дилерських знижок відбувається 1 раз у рік за результатами роботи за останні 12 календарних місяців.
  Розмір знижки, % Обсяг продаж за рік, тис. грн. Мін. кількість нових клієнтів за 12 місяців Мін. кількість сертифікованих фахівців
Міста з високою діловою активністю (обласні й деякі районні центри) 50 від 100 60 3
45 від 40 до 100 24 2
40 від 8 до 40 6 1
35 до 8 1 1
Міста з низькою діловою активністю 50 від 60 40 3
45 від 25 до 60 18 2
40 від 6 до 25 2 1
35 до 6 1 1
Мінімальна знижка для дилерів із сіл і селищ міського типу - 40%.
Якщо дилер працює в декількох населених пунктах, то приймається розмір знижки для більшого населеного пункту. (наприклад, дилер працює в селищі й місті районного значення - для такого дилера застосовуються показники міста районного значення).
ТОВ “БЕСТ-БЮДЖЕТ” залишає за собою право ініціювати збільшення знижки дилера в індивідуальному порядку. Для визначення розміру знижки в індивідуальному порядку, ураховуються наступні критерії:

 • Обсяг продажу ПЗ
 • Лінійка ПЗ, яке продається
 • Витрати на рекламу
 • Кількість сертифікованих фахівців
 • Кількість нових клієнтів
 • Кількість років співробітництва
Обсяг продажу послуг конфігурації „Бест-Звіт Аудит” - не враховується.
Додаткова знижка не може перевищувати 10% за результатами підсумовування всіх критеріїв.
Максимальний розмір знижки дилера не може перевищувати 50% з урахуванням додаткової знижки.
ТОВ "БЕСТ-БЮДЖЕТ" залишає за собою право підходити до кожної знижки індивідуально.

Практика роботи наших найбільш успішних дилерів показує, що вигідно одночасно займатися такими видами діяльності як аудит, консалтинг, комп'ютерний сервіс, продаж комп'ютерної техніки, поширення і впровадження іншого ПЗ (особливо бухгалтерського і юридичного напрямку), касові апарати, провайдерство та інші види діяльності, що дозволяють мати в якості клієнтів потенційних користувачів системи "БЕСТ ЗВІТ" . Важливо відзначити що робота із системою і організація консультаційних пунктів при податкових інспекціях дозволяє підсилити ефект від перерахованих вище видів діяльності.

Що необхідно знати починаючому дилеру:

Сертифікація
Типовий договір
Інше (інше ПЗ, перспективи, зв'язок)

Сертифікація

Відповідно до типового договору дилеру необхідно мати сертифікованих спеціалістів. Ця необхідність виникла на підставі побажань користувачів системи, що бажають мати гарантію, того, що дилер у змозі надати кваліфіковану технічну допомогу. Активно за це виступають податкові органи. І головне - практика показує, що дилери, які мають сертифікованого спеціаліста, працюють більш успішно.

Сертифікація спеціаліста є персональною, та проводиться одноразово для кожної окремої особи. Строк дії такого сертифіката необмежений (на вирішення керівництва компанії). Така сертифікація проводиться один раз на квартал лише у місті Києві в присутності спеціально створеної Екзаменаційної комісії. Вона передбачає лише складання іспитів. Статус дилера, його рівень, а також його знижка безпосередньо залежить від кількості сертифікованих спеціалістів, а також від якості їхньої підготовки. Сертифікація спеціалістів проходить за трьома конфігураціями програми “БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС”: робота з ПЗ “БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС”, “БЕСТ ЗВІТ КОРПОРАЦІЯ” та робота з ПЗ “БЕСТ ЗАРПЛАТА”. За кожною програмою передбачені іспити, успішне складання яких і дає право на отримання відповідного сертифікату. Причому, в залежності від того, наскільки добре спеціаліст володіє даним програмним продуктом, а також технікою його продажу, він може отримувати сертифікат як синього кольору (середній рівень володіння), так і червоного кольору (відмінний рівень володіння програмою). Отримання такого сертифікату і робить з потенційного дилера (посередника) повноцінного дилера з відповідними правами та знижками.

Зустрічі з керівниками

Зустрічі з керівниками компаній-дилерів здійснюються двічі на рік. Перша проходить у січні-лютому під час підведення підсумків роботи на Всеукраїнській Дилерській Конференції, а друга – наприкінці літа – початку осені. Причому, одна з них проходить в місті Києві, а решта – у регіонах України. Такі зустрічі відбуваються протягом одного місяця і проходять за однаковою програмою.

Інше (інше ПЗ, перспективи, огляди)

БЕСТ ЗВІТ - це програмний продукт серії БЕСТ, наші дилери можуть зайнятися розповсюдженням інших програмних продуктів цієї серії (більш докладну інформацію можна одержати на www.intelserv.kiev.ua).

Одним з продуктів компанії "БЕСТ ЗВІТ" є програмне забезпечення "БЕСТ ЗАРПЛАТА". Право на розповсюдження ПЗ "БЕСТ ЗАРПЛАТА" надається тільки після підписання договору між дилером та компанією "БЕСТ-БЮДЖЕТ".

У перспективі - випуск версії для OS Windows і впровадження передачі звітності через Internet по всій Україні. Позиція Державної податкової адміністрації України - перевести всіх платників на подання звітності в електронному вигляді.

З питань співробітництва звертатися до відділу по роботі з дилерами.

т. 8(044)206-72-11, 8(067)441-64-52

  << на початок

Designed & Developed by
Alesya Pershina
lexika@intelserv.kiev.ua